Kapalný sirný koncentrát známý pod označením Sulka.

Sulka působí proti houbám, bakteriím a hmyzu na povrchu rostliny. Mohou ji také použít pěstitelé bonsají k bělení, sterilizaci a konzervaci suchých větví pro dosažení starého vzhledu.

Přípravek neobsahuje rezidua, tzn. zbytky obtížně rozložitelných, více či méně jedovatých a v přírodě cizích látek, které se v půdě, ale i v tělech organismů, v potravinách a v krmivech vyskytují v důsledku používání stávajících synteticky vyráběných organických přípravků k ochraně rostlin. Jedná se tedy o přípravek ekologického zemědělství šetrného k přírodě.

Balení je dodáváno v HDPE plastovém obalu o objemech násobku 1 litru, řádně uzavřeném a zabaleném pro bezpečnou přepravu. Před manipulací s přípravkem je vhodné se seznámit s bezpečnostním listem přípravku. Tento je k dispozici zde ke stažení, popř. k vytištění. Přípravek má minimální trvanlivost při skladování v uzavřeném stavu 24 měsíců. Přípravek obsahuje účinnou látku - polysulfidická síra 170 g/l.

Nejčastější použití:


Své veškeré dotazy k přípravku prosím směřujte na kontaktní formulář.

Závaznou objednávku platnou pro rok 2018 můžete učinit vyplněním poptávkového formuláře.

Prosím o správné vyplnění všech údajů nutných pro zpracování objednávky. Děkuji za pochopení.

Cena přípravku je 89 Kč za 1 litr. Poštovné je zahrnuto dle platného ceníku ČP pro druh zásilky Cenný balík do hmotnosti 10 kg (cca 7 litrů) a více zásilkou Balík Do ruky. Vzhledem k cenám přepravy ČP rád po dohodě zkusím individuálně zajistit alternativního přepravce např. Zásilkovna, PPL ParcelShop apod. Informace k provedení platby převodem obdržíte v potvrzovacím emailu.

   dobírka    převodem
Cena celkem:  Kč