Kapalný sirný koncentrát známý pod označením Sulka.Sulka působí proti houbám, bakteriím a hmyzu na povrchu rostliny. Mohou ji také použít pěstitelé bonsají k bělení, sterilizaci a konzervaci suchých větví pro dosažení starého vzhledu.


Přípravek neobsahuje rezidua, tzn. zbytky obtížně rozložitelných, více či méně jedovatých a v přírodě cizích látek, které se v půdě, ale i v tělech organismů, v potravinách a v krmivech vyskytují v důsledku používání stávajících synteticky vyráběných organických přípravků k ochraně rostlin. Jedná se tedy o přípravek ekologického zemědělství šetrného k přírodě.


Balení je dodáváno v HDPE plastovém obalu o objemech násobku 1 litru, řádně uzavřeném a zabaleném pro bezpečnou přepravu. Před manipulací s přípravkem je vhodné se seznámit s bezpečnostním listem přípravku. Tento je k dispozici zde ke stažení, popř. k vytištění. Přípravek má minimální trvanlivost při skladování v uzavřeném stavu 24 měsíců. Přípravek obsahuje účinnou látku - polysulfidická síra 170 g/l.

  

Registrované použití:

  •  » réva vinná: hálčivec révový, vlnovník révový: 4–5 %, tj. 200–250 ml na 5 l vody, před rašením nebo na počátku rašení

  •  » broskvoň: kadeřavost listů broskvoně: 4–5 %, tj. 200–250 ml na 5 l vody, při nalévání pupenů

  •  » česnek: vlnovník česnekový: 5 %, tj. 200 ml na 5 l vody, moření sadby doporučeno po dobu 2 až 3 hodin


Své veškeré dotazy k přípravku prosím směřujte na kontaktní formulář nebo napište zprávu


Závaznou objednávku platnou pro rok 2018 můžete učinit vyplněním poptávkového formuláře:

Prosíme o správné vyplnění všech údajů nutných pro zpracování objednávky. Děkujeme za pochopení.

Vzor:  Jaroslav Hašek
Vzor:  Dlouhá 136 
Vzor:  Vysoká Lhota 
Vzor:  39501 
Vzor:  jar.hasek@volny.cz 
Vzor:  777150155 
Pozn.:  Zadávejte v celých litrech, např. 3 
Cena je 89 Kč za 1 litr přípravku.
Poštovné je zahrnuto dle platného ceníku ČP pro druhy zásilek Cenný balík do hmotnosti 10 kg (cca 7 litrů) a více Balík Do ruky. Vzhledem k cenám přepravy ČP rádi po dohodě zkusíme individuálně zajistit alternativního přepravce např. Zásilkovna, PPL ParcelShop apod. Informace k provedení platby převodem obdržíte v potvrzovacím emailu.

Způsob platby:
Pozn.:  Platba v hotovosti při převzetí.  Dobírka
Pozn.:  Platba bezhotovostním převodem.  Převodem

Cena celkem: 

Obsah zprávy: