Rezervační systém pro střelecké závody

Nazývat to systémem je sice trochu mimo, alespoň dle mého, ale v době internetové to zatím jinak lépe nepůjde. Takže oč tu běží a co to vlastně umí.

Pokrokově to znamená možnost si online zapsat startovní pozici určením pořadí střeleckého stavu a startující směny do závodu. Co správce nastaví samozřejmě. Ve stylu, kdo dříve přijde, více si vybírá. Nebo také ne. Lépe však se s tím seznámit.

Poskládané to je z Bootstrap 5, trocha života tomu dal zápis drobných funkcí PHP a pro šoupání se závodníky v administraci je využita knihovna REDIPS.drag. Pro export prezenční nebo startovní listiny je využita knihovna PhpSpreadsheet.

V ukázce si můžete vyzkoušet, jak to pracuje. Vstup pro správce je zde, vstup pro závodníka zase zde. Pro zkoušku přímo na vašem webu si můžete stáhnout zip, ale bez „composerované“ knihovny PhpSpreadsheet a příslušných stránek exportů. Pro ty je potřeba se mi ozvat a následně sdělím co s tím dál. Eventuálně je možná i případná pomoc se zprovozněním na vašem webu a je možná i úprava indexů do odpovídajícího vzhledu klientské části.

Dávám to volně k dispozici. K tomu jen drobnost. Patičku mi tam můžete nechat, protože nechlubit se cizím peřím je základní slušnost. Kdo bude nadšen, může, ale rozhodně nemusí mě obdarovat např. krabičkou .45 ACP. Obyčejné S&B FMJ vyhovují, popř. nepohrdnu ani S&B Luger JHP.

Vytvořili jsme to s kamarádem, který to PHP zvládá o dost více než já sám, ale údajně to vlastně vůbec neumí. Určitá úprava vlastností je možná, ale je třeba se o tom pobavit. E-mail pro sdělení požadavků na úpravy je ideální.

A to je všechno. Deus Vult zbrojnoši.